Menu
Your Cart
Free Shipping for All $100 and Above Purchases

About Us

2019 yılından bu yana e-ticaret sektöründe hizmet veren Piyco, değişen teknolojik koşulları ve sektörel gelişmeleri dikkatle takip ederek her zaman mevcut koşulların gerektirdiği yeniliklerin öncülerinden biri olmayı hedeflemiştir. 
İş disiplini, güven, kalite ve uzun vadeli hizmet anlayışı ve müşteri danışmanlığı ile büyüme hedefi doğrultusunda, her zaman işinin ve müşterilerinin yanında olan şirketimiz, bilgi, donanım ve altyapısını e. -Uzmanlığı olan ticaret, başka alanlara yönelmeden; Çalışma alanını genişletmeyi amaçlamaktadır.

 


E-ticaret sektöründe başarıyı hedefleyen firmamız, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ev ihtiyaçlarınızı bir araya toplayan altyapımız sayesinde güvenilir, ürünlerimizin arkasında duran ve en hızlı çözümü hedefleyen iş prensibimiz ile ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedeflemektedir. süreç içerisinde.

 

 

GÖREVİMİZ


Piyasanın arz-talep dengesinin değişmesi nedeniyle ihtiyaçlarınızı karşılayan yeni ürünleri teslim etmek ve ürünlerimizin arkasında durarak ürünleri adresinize teslim etmek.

 

  

 

OUR VISION

To ensure that e-commerce entrepreneurs use their budgets and investments in this field in the most rational manner and obtain the maximum efficiency required by their investments, depending on the sectoral conditions. Whether you prefer to work with us or not; We aim to be the pioneer e-commerce site of the future by starting with the right information and working with professional companies that do their job properly, for individuals or businesses that aim to invest in the field of e-commerce.

 

 

OUR VALUES

  > Reliabilit

  > Service Orientation

  >Sensitivity About Secure E-commerce

                                                                            Standing Behind Its Products

                                                                            > Ensuring Full Reliability to the Customer

 

 

 

 

OUR HUMAN  RESOURCES


                 > Aiming to be the best in its field, adapting knowledge to the business field


     > Confronting managers and customers with solutions, not problems


                    > Noticing the disruptions in the business in its portfolio before its customers


> Follows the developments in the field of expertise without delay


   > Prone to team spirit

 

 

OUR SERVİCE APPROACH


We adopt a service understanding that adopts that it is a deserved value after earning, does not sacrifice the requirements of progress payment to negligence, and is aware of the fact that small disruptions can cause big losses.  

SOCIAL RESPONSIBILITY


E-ticaret misyonumuz kapsamında; Dünyanın dört bir yanında e-ticaretin gelişmiş ülkelerdeki çizgiye yaklaşması, sektörün müşteri tarafından yanlış tanınmasına neden olan profesyonel görünümlü amatörler, giderek daha temiz ve daha güvenilir bir e-ticaret sektörüne inandırıcılık kazandırmaktadır.