Menu
Your Cart
Free Shipping for All $100 and Above Purchases

Return Policy

İADE POLİTİKASİ

Son güncelleme 24 Temmuz 2021


Satın aldığınız için teşekkür ederiz. Satın alma işleminizden memnun olduğunuzu umuyoruz. Ancak, herhangi bir nedenle satın aldığınız üründen tamamen memnun kalmazsanız, bize iade edebilirsiniz. tam bir geri ödeme, mağaza kredisi veya değişim. İade politikamız hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıya bakın.

İADELER

Tüm iadeler içinde posta damgası olmalıdır on dört (14) satın alma tarihinin günleri. İade edilen tüm ürünler, tüm orijinal etiketler ve etiketler eklenmiş olarak yeni ve kullanılmamış durumda olmalıdır.

İADE SÜRECİ

Bir öğeyi iade etmek için, öğeyi orijinal ambalajına güvenli bir şekilde yerleştirin ve iadenizi aşağıdaki adrese postalayın:

İade etmek istediğiniz ürünle ilgili bilgileri aşağıdaki linke girin ve Failure veya diğer detaylar bölümünden ürün için iade adresi talep edin. Müşteri temsilcimiz iade adresini verdikten sonra ürünü iade adresine gönderebilirsiniz.

https://www.piyco.com/index.php?route=account/return/add
  

Lütfen tüm iade nakliye ücretlerinden sorumlu olduğunuzu unutmayın. İadenizi postalamak için izlenebilir bir yöntem kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. 

İADELER

İadenizi aldıktan ve öğenizin durumunu inceledikten sonra, iadenizi işleme koyacağız. geri dönmek. Lütfen en azından izin verin üç (3) işlemek için öğenizin alınmasından itibaren günler geri dönmek. İadeniz işlendiğinde sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.

İSTİSNALAR    

Kusurlu veya hasarlı ürünler için lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçerek iade veya değişim talebinde bulunun. 
        

SORULAR

İade politikamızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle şu adresten iletişime geçin: 
info@piyco.com